WŁÓKNINY IGŁOWANE

Zaawansowana technologia produkcji

Dzięki pracom B+R oraz wdrożeniu nowej, autorskiej technologii produkcji włókniny igłowanej, Poldaun w 2020 roku poszerzył swój  asortyment  o filce oraz geowłókniny. Specjalistyczne wyposażenie hal produkcyjnych oraz szereg innowacyjnych rozwiązań sprawia, iż możemy oferować szeroką gamę włóknin dostosowując się do różnorodnych wymagań naszych klientów. 


Nasze włókniny igłowane są:


Oferujemy włókniny igłowane:

  • w różnych szerokościach –  do 2,5 m,
  • w różnych gramaturach – od 200 g/m2  ,
  • wykonane z różnego rodzaju włókien poliestrowych,
  • o różnej sztywności i sprężystości,
  • w rolkach lub docięte na formatki.
filc-3-scaled.jpg

włókniny i formatki perforowane poliestrowe wysokopuszyste, termozgrzewalne o zróżnicowanej gramaturze, sprężystości i sztywności, do produkcji mebli tapicerowanych, materaców, śpiworów i kołder, produkowane z włókien hollow (pustych, kanałowych) i solid (pełnych) oraz na licencji AdvanSA - Quallofil; granulat poliestrowy Fillball do poduszek i poduch meblowych certyfikowane wg Standard 100 by Oeko-Tex kl.I, Świadectwo Jakości Zdrowotnej PZH, Certyfikat FIRA

GEOWŁÓKNINY

Zaawansowana technologia produkcji

Geowłókniny wytwarzane są w procesie igłowania mechanicznego włókien poliestrowych. Mogą pełnić funkcję separacyjną, ochronną, filtracyjną, drenażową lub wzmacniającą. Są wykorzystywane w budownictwie, drogownictwie i ogrodnictwie. Geowłóknina poliestrowa to produkt trwały i odporny na rozciąganie i rozdarcia dzięki czemu doskonale nadaje się pod budowę dróg, chodników, ścieżek ogrodowych czy podjazdów garażowych. Idealnie sprawdzi się również w budowie konstrukcji ekologicznych i systemów drenażowych. 


Główne zalety geowłóknin:

filc-2-scaled.jpg

Zaopatrujemy renomowanych producentów materacy i mebli tapicerowanych. Powiedz nam o swoich potrzebach a my postaramy się im sprostać. Skantaktuj się z nami.