Be well

Pościel dla dużych śpiochów

Jesteśmy firmą rodzinną, która istnieje na polskim rynku od 1989 roku. Nieprzerwanie z taką samą pasją, przez te wszystkie lata testujemy nowe rozwiązania i technologie produkcji. Śledzimy trendy panujące na świecie oraz wprowadzamy na rynek nowe kolekcje kołder i poduszek, zawsze dbając o ich najwyższą jakość. Naszym celem jest zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów.

W 2013 roku stworzyliśmy markę bewell, pod którą produkujemy artykuły pościelowe dla dorosłych.
Wśród naszych produktów szczególnie cenione są kołdry i poduszki z wypełnieniem puchowym, które zdobyły uznanie w Skandynawii a nawet w Japonii. Wykorzystywany do produkcji surowiec pozyskujemy wyłącznie z ubojni gęsi i kaczek hodowanych w Polsce. Następnie poddajemy go starannemu procesowi prania, odpylania oraz sortowania. Tak przygotowany surowiec jest ponownie badany w naszym laboratorium pod kątem czystości i siły wypełnienia.

Jesteśmy pewni jakości naszych produktów, dlatego na wszystkie kołdry i poduszki z kolekcji Classic, Eleganza, Luna oraz Ducky udzielamy Państwu 5-cio letniej gwarancji. 

W naszej szerokiej gamie artykułów z wypełnieniem syntetycznym znajdą Państwo produkty na licencji znanej na całym świecie firmy AdvanSA. Hollofil® Allerban® polecany jest szczególnie alergikom ze względu na swe roztoczobójcze właściwości, Hollofil® Eco® – wyprodukowany z myślą o środowisku naturalnym, Dacron® 95°C®, który można prać w wysokiej temperaturze.

Jako jedyna firma w Polsce oferujemy kołdry  i poduszki z wynalezionym i opatentowanym w 1989 roku w Danii wypełnieniem Fossflakes®. Jego innowacyjna struktura porównywalna jest do miękkich i delikatnych płatków śniegu, co czyni je doskonałą alternatywą puchu.

 

Z myślą o osobach aktywnych, żyjących na pełnych obrotach, w ciągłym stresie, stworzyliśmy kolekcję Calma. Dzięki włóknom węglowym zawartym w strukturze tkaniny, dochodzi do zjawiska jonizacji – zgromadzone przez cały dzień w organizmie ładunki elektrostatyczne są rozładowywane, co zmniejsza napięcie mięśni, bezsenność i stres.

Jedną z naszych najlepiej sprzedających się kolekcji jest naturalna linia kołder i poduszek Bamboo z pokryciem z bawełny z bambusem oraz wypełnieniem z mieszanki włókien celulozowych pozyskanych ze zmiażdżonych łodyg bambusa i włókien poliestrowych.

Te oraz inne produkty  znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.