loader image

Be baby

Pościel dla małych śpiochów

W trosce o zdrowy sen najmłodszych w 2011 roku postanowiliśmy stworzyć markę bebaby, pod którą wprowadziliśmy na rynek produkty dla dzieci. W naszej ofercie obecnie można znaleźć kołdry i poduszki, pościel do łóżeczka, ochraniacze, rożki, poduszki do karmienia oraz kocyki. Wszystkie wyprodukowane przez nas artykuły dziecięce zostały przetestowane i przebadane na zgodność z najbardziej rygorystycznymi normami europejskimi aby zapewnić maksymalną ochronę dla maluchów. Nie zawierają szkodliwych barwników ani substancji chemicznych, co potwierdza certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX® w klasie I – artykuły dla dzieci i niemowląt oraz Świadectwo Jakości Zdrowotnej PZH.
W naszej szerokiej gamie produktów znajdą Państwo produkty na licencji znanej na całym świecie firmy AdvanSA takie jak Hollofil® Allerban® – polecany szczególnie alergikom ze względu na swe roztoczobójcze właściwości oraz Dacron® 95°C®, który można prać w wysokiej temperaaturze.

Jako jedyna firma w Polsce oferujemy komplety Ingeo® 100% włókna PLA – bez dodatków włókien syntetycznych. Kolejnym naturalnym produktem jest Pościel z Misiem z wypełnieniem Tencel® austriackiej firmy Lenzing – wyprodukowanym z kory drzewa eukaliptusowego. Atrakcyjności kompletowi dodaje wzór pikowania w kształcie misia. 

Nowością wśród artykułów naturalnych, jest kolekcja Bamboo z pokryciem z bawełny z bambusem oraz wypełnieniem pozyskanym ze zmiażdżonych łodyg bambusa.

Te oraz inne produkty znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym.

Poprzedni
Następny
Close Menu