Be baby®

Pościel dla małych śpiochów

W trosce o zdrowy sen najmłodszych w 2011 roku postanowiliśmy stworzyć markę bebaby®, pod którą wprowadziliśmy na rynek produkty dla dzieci. W naszej ofercie obecnie można znaleźć kołdry i poduszki, pościel do łóżeczka, ochraniacze, rożki, poduszki do karmienia oraz kocyki.

Wszystkie wyprodukowane przez nas artykuły dziecięce zostały przetestowane i przebadane na zgodność z najbardziej rygorystycznymi normami europejskimi aby zapewnić maksymalną ochronę dla maluchów. Nie zawierają szkodliwych barwników ani substancji chemicznych, co potwierdza certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX® w klasie I – artykuły dla dzieci i niemowląt oraz Świadectwo Jakości Zdrowotnej PZH.

W naszej szerokiej gamie produktów znajdą Państwo produkty na licencji znanej na całym świecie firmy AdvanSA takie jak Hollofil® Allerban® – polecany szczególnie alergikom ze względu na swe roztoczobójcze właściwości oraz Dacron® 95°C®, który można prać w wysokiej temperaturze.

Najczęściej wybieranym produktem przez młode mamy są komplety Bamboo z pokryciem z bawełny z bambusem oraz wypełnieniem z włókien celulozowych pozyskanych ze zmiażdżonych łodyg bambusa, pochodzących z wolnych od środków bakteriobójczych oraz nawozów sztucznych plantacji.

 

Nowością wśród artykułów naturalnych, jest kolekcja ecotton, która została specjalnie stworzona dla osób, które doceniają ekologię i naturę. 

Jako naturalny materiał pochodzenia roślinnego, bawełna stanowi idealny wybór dla tych, którzy szukają alternatywy dla wypełnień syntetycznych oraz tych pochodzenia zwierzęcego, takich jak puch, wełna lub jedwab. 

Te oraz inne produkty znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym.