Be baby®

Pościel dla małych śpiochów

W trosce o zdrowy sen najmłodszych w 2011 roku stworzyliśmy markę be baby®, pod którą wprowadziliśmy na rynek produkty dla dzieci. W naszej ofercie obecnie można znaleźć kołdry i poduszki, pościel do łóżeczka, kocyki bawełniane i bambusowe oraz podkłady wodoodporne.

Wszystkie wyprodukowane przez nas artykuły dziecięce zostały przetestowane i przebadane na zgodność z najbardziej rygorystycznymi normami europejskimi aby zapewnić maksymalną ochronę dla maluchów. Nie zawierają szkodliwych barwników ani substancji chemicznych. Potwierdza to certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX® w klasie I – artykuły dla dzieci i niemowląt oraz Świadectwo Jakości Zdrowotnej PZH.

 

W naszej szerokiej gamie produktów znajdą Państwo kołdry i poduszki na licencji znanej na całym świecie firmy AdvanSA. Kolekcja Hollofil® Allerban® jest szczególnie polecana alergikom ze względu na swe roztoczobójcze właściwości. Natomiast produkty Dacron® 95°C®, które można prać w wysokiej temperaturze świetnie sprawdzą się zarówno w warunkach domowych jak i żłobkach, hotelach czy ośrodkach wypoczynkowych.

Najczęściej wybieranym produktem przez młode mamy są komplety Bamboo. Uszyte z tkaniny bambusowo -bawełnianej i wypełnione mieszanką włókien celulozowych z bambusa z włóknami poliestrowymi opatrzone są certyfikatem V-label potwierdzającym wegańskie pochodzenie produktu.

Nowością wśród artykułów naturalnych, jest kolekcja ecotton, która została specjalnie stworzona dla osób, które doceniają ekologię i naturę. 

Jako naturalny materiał pochodzenia roślinnego, bawełna stanowi idealny wybór dla tych, którzy szukają alternatywy dla wypełnień syntetycznych oraz tych pochodzenia zwierzęcego, takich jak puch, wełna lub jedwab. 

Te oraz inne produkty znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym.