preloder

Be well (WERSJA ANGIELSKA)

Pościel dla dużych śpiochów

Jesteśmy firmą rodziną, która istnieje na polskim rynku od 1989 roku. Nieprzerwanie z taką samą pasją, przez te wszystkie lata testujemy nowe rozwiązania i technologie produkcji. Śledzimy trendy panujące na świecie oraz wprowadzamy na rynek nowe kolekcje pościeli, zawsze dbając o ich najwyższą jakość. Naszym celem jest zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów.

W 2013 roku stworzyliśmy markę bewell, pod którą produkujemy artykuły pościelowe dla dorosłych.
Wśród naszych produktów, szczególnie cenione są kołdry i poduszki z wypełnieniem puchowym, które zdobyły uznanie w wielu krajach Skandynawii oraz nawet Japonii. Wykorzystywany do produkcji surowiec jest pozyskiwany wyłącznie z ubojni z gęsi i kaczek hodowanych w Polsce, następnie poddawany starannemu procesowi prania, odpylania oraz sortowania. Tak przygotowany surowiec jest ponownie badany w naszym laboratorium pod kątem czystości i siły wypełnienia. 

W naszej szerokiej gamie artykułów z wypełnieniem syntetycznym znajdą Państwo produkty na licencji znanej na całym świecie firmy AdvanSA takie jak Hollofil® Allerban® - polecany szczególnie alergikom ze względu na swe roztoczobójcze właściwości, Hollofil® Eco® - wyprodukowany z myślą o środowisku naturalnym, Dacron® 95°C®, który można prać w wysokiej temperaturze.

Jako jedyna firma w Polsce oferujemy kołdry i poduszki z wynalezionym i opatentowanym w 1989 roku w Danii wypełnieniem Fossflakes®. Jego innowacyjna struktura porównywalna jest do miękkich i delikatnych płatków śniegu, co czyni je doskonałą alternatywą puchu.

Naszą najnowsza kolekcją jest naturalną linią kołder i poduszek Bamboo z pokryciem z bawełny z bambusem oraz wypełnieniem pozyskanym ze zmiażdżonych łodyg bambusa.

Naszą najnowsza kolekcją jest naturalną linią kołder i poduszek Bamboo z pokryciem z bawełny z bambusem oraz wypełnieniem pozyskanym ze zmiażdżonych łodyg bambusa.

Close Menu